לאחר 6 טיולים מודרכים בסרי-לנקה, יצרנו את הקשרים הנחוצים עם השותפים המקומיים שלנו כדי לספק לכם את מיטב החבילות שלנו, עם התנאים הטובים ביותר לחוויה של חייכם!

 

סוגי החבילות:

טיולי וויסרף יאנג –

סרי לנקה הוא יעד מושלם למתוח את הגבולות בו עבור הגולשים הצעירים.
שפע של גלים בכל מיני סוגים, גדלים וצורות יעזרו לכם לשפר כל פניה או ביצוע שאי פעם נתקעתם בו. מחנה אימונים של עשרה ימים בסרי לנקה שווה ערך לחצי שנת אימונים בארץ. לא פלא שאחרי שתחזרו מטיול כזה, תהיו רמה מעל כולם.
כל הטיול מתועד בוידאו ובתמונות על ידי צלם מקצועי על מנת לנתח את התנועה שלכם בסוף כל יום לקראת היום שלמחרת. זו הדרך האמיתית והטובה ביותר להשתפר בגלישה שלכם.
למחנה תצאו עם מיטב המדריכים של וויסרף, שעובדים כל השנה עם ילדים במסגרות חוגים ונבחרת תחרותית של המועדון על מנת למקסם את היכולות שלכם ועקומת הלמידה במים.

הרשמו לטיול הקרוב!

טיול קרוב: 30/11/2018 – 11/12/2018
 

טיולי מתחילים מתקדמים

סרי לנקה ידוע כמקום מושלם ללימוד הצעדים הראשונים בעולם הגלישה ולשיפור טכניקה וביצועים לחברה המתקדמים יותר. הצטרפו אלינו לקורס יומיומי שבו נדאג ללמד אתכם את הבסיס / לשפר לכם את סגנון הגלישה והכי חשוב, להתקדם מהנקודה שבה נעצרתם.
סרי לנקה יודעה באווירה הנוחה והרגועה שלה המאפיינת את המזרח הרחוק אך גם ידועה בחיי הלילה המדהימים שלה בחופים הסמוכים, אנו נדאג לכם לטיול שלעולם לא תשכחו.
הטיול כולו מתועד בוידאו ותמונות על ידי צלם מקצועי, שעליהם אנו נעבור מדי ערב ונלמד מטעויות לקראת יום הגלישה הבא שלכם.
קיימת אופציה לטיול במחיר מוזל מאוד – שאלו את הנציג.

הרשמו לטיול הקרוב!

טיול קרוב: 20/12/2018 – 02/01/2019


טיול בהרכבה עצמית

לא בא לכם טיול מאורגן? אתם עצמאיים ללא תקציב, או כאלה שאוהבים להתפנק רק ב-5 כוכבים?
צריכים רק הסעות ממקום למקום, רק כרטיס מוזל, רק הכוונה או הדרכה?
דברו איתנו ואנו נדאג לכם לטיול בהרכבה אישית, במחירים מעולים, שירות מכל הלב ושיתאים בדיוק לרצונות שלכם.